tel.: 607 380 166
Moravská 13, Praha 2


Kadeřnictví Praha 2 Vinohrady = Kadeřnické Studio v Moravské

Narozeniny, svatba, společenská událost, zahraniční cesta, milenka, milenec nebo prostě potřebujete vypadat a působit příjemně?

Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.

Stříhání vlasů
Na délce záleží, a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou už si nemusíte dělat hlavu. Nabízíme dámské i pánské stříhání vlasů. Stále sledujeme nové trendy v tomto oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Profesionální personál je připraven Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ.

Barvení vlasů
K novému střihu zajisté patří také nová barva. Náš profesionálně vyškolený personál používá jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě v našem kadeřnictví jsme připraveni vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné barevné kreace.

Relaxační masáž hlavy
Tato oblíbená služba zakončuje příjemné chvíle strávené v našem studiu. Umožňuje dokonalý odpočinek spolu s prokazatelným uvolněním pokračujícím až do druhého dne. Právě kvůli masáži na konci kadeřnického mistrovství aplikovaného na Vaší hlavě se budete vracet s pocitem žádané nezbytnosti na zopakování celé naší procedury.

Kadeřnictví Praha 2 - Vinohrady, Moravská 13, Praha 2. Tel.: 607 380 166